• 0907 502 424
  • salon@justperfect.sk

Dĺžka zákroku :

30 minút

 

Odporúčaný počet procedúr :

1 krát mesačne

Kedy uvidíte výsledok ?

ihneď

Dohodnite si termín

O procedúre

HYDRAFACIAL

Čo tým vyriešite?

Prístrojové ošetrenie pleti Hydrafacial rieši  niekoľko problémov pleti naraz, a to: čistenie pleti, odstránenie odumretých buniek z pokožky, dodanie potrebnej výživy, celkovú hydratáciu a detoxikáciu pleti. Vďaka tomuto ošetreniu sa celá pleť  zregeneruje a stáva sa odolnejšou voči každodenným vplyvom prostredia.  Je to vynikajúca metóda pre omladenie a rozjasnenie pleti, ktorú môžete dopriať nielen celej tvári ale je vhodná aj pre oblasť krku, dekoltu a rúk.

Pre koho to je vhodné ?

Hydrafacial je určený pre všetky typy pleti v každom veku, vrátane tej najcitlivejšej. Pre každého,  kto chce vyriešiť klasické problémy súvisiace s pleťou ako je odstránenie nečistôt, aknózna pleť, zjemnenie pórov, zlepšenie textúry pokožky, ale aj pre tých, ktorí chcú zjemniť pigmentové škvrny, ponúka tento  prístroj riešenie.

Aký bude výsledok?

Hydrafacial zabezpečí Vašej  pleti dlhotrvajúci výsledok, ktorý môžete nielen vidieť ale aj cítiť. Pri pravidelných ošetreniach zaznamenáte výrazné zlepšenie hydratácie pokožky, minimalizujú sa tmavé škvrny na Vašej pleti a dramaticky sa zredukujú jemné línie a vrásky. Celkovým výsledkom je jasná, prežiarená a výrazne omladená pleť bez  nečistôt.

 

Proces

Ako prebieha procedúra ?

1.krok: čistenie a peeling

V tomto kroku dochádza k odstráneniu odumretých buniek z pokožky a odkrytiu novej vrstvy pokožky. Ošetrenie je jemné a relaxačné. Pri ošetrení sa používa Activ-4™ – špeciálny multifunkčný pleťový roztok určený k hĺbkovému čisteniu  pokožky, jej zmäkčeniu a omladeniu. Zároveň uľahčuje  odstránenie mŕtvych buniek pokožky a taktiež vykonáva rehydratáciu pleti, čím vyhladzuje jemné vrásky a zabraňuje ich vytváraniu. Je určený pre všetky typy pleti. Po jeho použití je pleť viditeľne omladená. Jeho obsah je zostavený tak, aby sa na tvári dosiahol najlepší možný výsledok a aby pleť zanechal hydratovanú na tom najoptimálnejšom stupni.  Obsahuje  glukosamín, výťažok z morských riasa kyselinou mliečnu .  Glukosamín pleť pripravuje na exfoliáciu a pomáha redukovať jemné línie a vrásky. Udržuje pleť zdravú, hydratovanú a vyživenú. Výťažok z rias je hydratačný antioxidant , ktorý zanecháva pleť jemnú a hladkú. Pomáha pleť detoxikovať a dopĺňa  pleti esenciálne vitamíny  a minerály. Kyselina mliečna pomáha redukovať výskyt jemných línií a vrások a taktiež napomáha udržiavať pleť zdravú, hladkú a elastickú. K exfoliácii sa pri ošetrení používa GlySal™, ktorý obsahuje 7,5% glykolovú a 2 % kyselinu salycilovú predstavuje pokrok v technológii omladenia pleti. Kombinuje benefity agresivnej exfoliácie a chemického peelingu do jednokrokovej omladzujúcej procedúry  s viditeľným výsledkom bez nežiadúcej iritácie (podráždenia) pokožky.

2.krok: extrakcia a hydratácia

Najprv sa z pórov bezbolestne odstránia nečistoty a následne sa dehydrovanej pleti dodá intenzívna hydratácia. Pleť sa vyčistí do hĺbky pomocou extrakčného nadstavca, ktorý pracuje na princípe vákua .

Tým sa z  pórov ľahko a šetrne odstránia nečistoty ,najmä z problematickej oblasti čela, nosa a brady (T-zóna). Na čistenie sa používa činný hydratačný roztok obohatený  prirodzenými zložkami kyseliny salicylovej.

3.krok: výživa a ochrana

Pre maximalizáciu účinkov ošetrenia sa nakoniec do pokožky vpravia antioxidanty a peptidy, ktoré dodajú pleti potrebný jas a chránia ju pre vonkajšími vplyvmi. V poslednom kroku ošetrenia je pleti dodané sérum Antiox-6™, ktoré bolo odborníkmi niekoľkokrát ocenené. Sérum obsahuje kyselinu hyalurónovú a je obohatené detoxikačnými antioxidantmi ako vitamín A, vitamín E , extrakt z bieleho čaju, extrakt z pagaštanu konského a extrakt z listov rozmarínu. Táto formula prirodzene detoxikuje a ochraňuje pleť pred voľnými radikálmi a dodáva pleti prirodzenú elasticitu a hydratáciu. Vitamín A pomáha redukovať  vrásky a pigmentové škvrny, zanecháva pleť hladkú a hydratovanú. Vitamín E udržuje jej prirodzenú hydratáciu a zároveň ju upokojuje a ukľudňuje. Extrakt z bieleho čaju obsahuje vysoký podiel antioxidantov, ktoré chránia a podporujú elasticitu pleti. Viacúčelové schopnosti má extrakt z listov rozmarínu. Nielenže pleť hydratuje, ale  zároveň podporuje tvorbu kolagénu. Je taktiež bohatý na mangán a minerály, ktoré minimalizujú výskyt vrások. Výskum ukázal, že extrakt z pagaštanu konského je jeden z najúčinnejších antioxidantov. Kyselina hyalurónová je v ľudskom tele sa prirodzene vyskytujúca substancia, ktorá hydratuje a vypĺňa pleť. Je schopná udržiavať pleť dlho hydratovanú a zároveň znižuje výskyt jemných línií a vrások.

Tešíme sa na Vás

Dohodnite si termín

Cenník

Hydrafacial

Hydrafacial

Už od

30