• 0907 502 424
  • salon@justperfect.sk

O procedúre

Kyselina Hyalúronová

Čo tým vyriešite?

Aplikácia kyseliny hyalurónovej je obľúbená metóda  na vyhladenie  hlbších vrások či už na čele, nad hornou perou, nosovo-ústnych rýh, zdvihnutie kútikov a poklesnutých čŕt tváre alebo pre zväčšenie pier.

Pre koho to je určené ?

Je určená pre tých, ktorých trápi  dehydratovaná pleť, viditeľné vrásky , úzke pery, poklesnuté kontúry tváre a hlavne pre všetkých,  ktorí  chcú vidieť výsledok ihneď po aplikácii.

 

Aký bude výsledok?

Aplikáciou kyseliny hyalurónovej sa stimuluje obnova kolagénu, do ošetrovanej  oblasti sa doplní stratený objem, vyplnia sa nerovnosti a vrásky a zároveň dochádza k celkovej hydratácii pleti. Efekt je okamžitý a pretrváva približne 12 mesiacov.

 
 
 
 
 

Proces

Ako prebieha procedúra ?

Zákrok je vykonávaný ambulantne. Kyselina hyalurónová  je aplikovaná injekčne do ošetrovanej oblasti a trvá to len niekoľko minút. Vykonáva sa v lokálnej anestézii, pri menších lokalitách je možné ho vykonať aj bez anestézii. Naša pani doktorka vie na základe svojich dlhoročných skúseností  určiť potrebné množstvo materiálu a aj miesto kam presne kyselinu hyaluronovú (výplňový materiál) aplikovať, aby bol konečný výsledok čo najprirodzenejší. Po ošetrení nemáte takmer žiadne obmedzenia, ale športovanie a domáce práce odložte na ďalší deň.

 
 
 
 
 

Tešíme sa na Vás

Dohodnite si termín