• 0907 502 424
  • salon@justperfect.sk

Dĺžka zákroku :

20 minút

Odporúčaný počet procedúr :

10 krát

Kedy uvidíte výsledok ?

po 3 ošetreniach

Dohodnite si termín

O procedúre

OMNILUX HĹBKOVÁ REGENERÁCIA PLETI

Čo tým vyriešite?

Ošetrenie urýchľuje hojenie, redukciu a odstraňovanie zápalových procesov pleti. Omladzuje pokožku, redukuje jemné linky a vrásky a spomaľuje proces starnutia pleti. Podporuje krvnú cirkuláciu v koži a stimuluje tvorbu kolagénu. Terapia tiež napomáha pri liečbe všetkých kožných ochorení, pri hojení jaziev, akné, regeneruje tkanivo a zmierňuje pigmentácie. Takisto zlepšuje vstrebávanie účinných látok, nanesených pred ošetrením, stáva sa tak skvelou doplňujúcou terapiou pri ďalších ošetreniach.

Pre koho to je určené ?

Táto metóda je vhodná pre všetky typy pleti a hlavne pre tých, ktorý chcú zo svojej pleti odstrániť nežiaduce zápaly. Ak chcete svoju pleť udržiavať zdravú, vyživenú aj z vnútra táto terapia je určená páve pre Vás.

 

Aký bude výsledok?

Výsledkom po viacnásobnom opakovaní bude, že vaša pleť sa zbaví všetkých zápalových procesov, spevnie a bude zdravá a krásna nielen zvonka ale aj zvnútra.

 

Proces

Ako prebieha procedúra ?

Pri  tejto procedúre je priebeh veľmi jednoduchý. Stačí si nasadiť ochranné okuliare, ľahnúť si a nechať ozdravujúce účinky pôsobiť na pleť. Po celú dobu môžete so zatvorenými očami oddychovať a relaxovať v príjemnom prostredí salónu.

Tešíme sa na Vás

Dohodnite si termín

Cenník

Omnilux regenerácia pleti

Omnilux regenerácia pleti

už od

20€