• 0907 502 424
  • salon@justperfect.sk

Dĺžka zákroku :

30-45 minút

Odporúčaný počet procedúr :

8 – 10 krát

Kedy uvidíte výsledok ?

po 5 ošetreniach

Dohodnite si termín

O procedúre

RÁZOVÁ VLNA PROTI CELULITÍDE

O procedúre

Pevná a pružná pokožka nemusí byť len výsadou násťročných. Elektro-akustická terapia využíva akustické vlny, ktoré vytvárajú vibrácie v tkanive. Okrem uvoľnenia a napínania tkaniva tiež pomáha cirkulácii krvi a tvorbe kolagénu. Práve vďaka tomu elektro-akustická terapia dokáže účinne odstraňovať celulitídu.

Efekt liečby

S prístrojom X-WAVE pokožku nielen uvoľníte, ale ju aj efektívne zbavíte celulitídy a iných nerovností. Pri jazvách je prístroj schopný reformovať poškodené tkanivo, remodelovať kožné deformácie a zregenerovať uvoľnené stiahnuté tkanivá. Ak terapiu využijete na liečbu strií, tak elektro-akustická terapia účinne vyplní povrchové nerovnosti a nepravideľnosti a obnoví kolagénové vlákna.

 

Čo dosiahnete?

Elektro-akustická terapia efektívne odstraňuje celulitídu a vyhladzuje nerovnosti po liposukcii. Rovnako spevní pokožku, vráti jej elasticitu a omladí ju. Pozitívnym vedľajším efektom je stimulácia lymfatického systému

 

Proces

Ako prebieha procedúra ?

Ošetrenie s prístrojom X-WAVE je bezbolestné. Nemusíte mať žiadny špeciálny režim alebo sa obávať iných rizík a vedľajších účinkov. Odporúča sa absolvovať 1-2 ošetrenia týždenne po dobu troch týždňov, aby ste docielili dlhotrvajúce viditeľné výsledky.

Tešíme sa na Vás

Dohodnite si termín

Cenník

Xwave Celulitída

Xwave Celulitída

už od

20€